iMagazine

Kilka uwag o najnowszym Macbooku Pro 17″

05/02/2009, 23:03 · · · 0

mbp17Apple na dzisiejszej konferencji prasowej w warszawskim hotelu Sheraton zaprezentowało dziennikarzom swój najnowszy komputer – Macbook Pro 17″ Unibody.

W zbliżającym się nowym numerze Mojego Jabłuszka będziecie mogli poczytać więcej na jego temat.

Teraz na szybko powiem –  jestem totalnie zachwycony tym komputerem. Jest wykonany genialnie, ma niesamowity ekran i podobno bardzo wytrzymałą baterię. Już niedługo przedstawimy Wam nasze testy w tym ten najważniejszy – czy faktycznie bateria wytrzymuje te deklarowane 8h?

Póki co, uzyskaliśmy nieoficjalną informację, iż najnowszy Macbook Pro powinien pojawić się w sprzedaży w Polsce już za ok 3 tygodnie tak jak w reszcie krajów europejskich.

Ceny, które wcześniej publikowaliśmy, niestety zmieniły się ze względu na wzrost wartości dolara  – sugerowana cena podstawowej konfiguracji wynosi obecnie 10999PLN. Cena wersji z matowym ekranem to 11299PLN.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK