iMagazine

Nadchodzi Maktura!

09/02/2009, 21:44 · · · 2

macoscope-logoMacoscope, jeden z pierwszych startupów tworzących polskie aplikacje na maka, już wkrótce udostępni wersję testową programu do wystawiania faktur. Na stronie http://macoscope.net użytkownicy maka mogą zostać beta testerami nowej aplikacji. Premiera wersji beta przewidywana jest jeszcze w tym miesiącu.

„Każdy z nas prowadzi swoją działalność gospodarczą. Maktura powstała, kiedy odkryliśmy, że jako użytkownicy Maka nie mamy wygodnego i prostego w obsłudze sposobu przygotowywania dokumentów finansowych zgodnych z wymogami polskiego prawa. Od pomysłu do realizacji minęły 4 miesiące, po zebraniu opinii testerów uruchomimy pełną wersję, która mam nadzieję zadowoli nawet najbardziej wybrednych :)”, powiedział Daniel Owsiański, jeden z założycieli Macoscope.

Maktura jest pierwszą z serii polskich aplikacji, które powstają w Macoscope, kolejne premiery już wkrótce.

Poniżej znajdziecie screenshoty z maktury:


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK