iMagazine

Mobilna WP.tv również dla iPhone’a

19/02/2009, 20:50 · · · 0
wptv_01Od dziś serwis WP.tv jest dostępny w telefonach komórkowych. Pod adresem m.wp.tv można oglądać w telefonie wszystkie filmy wideo z serwisu tradycyjnego WPtv.
Dostępne formaty wideo:
– MPEG-4, 3gp
– h264, mov (akceptowalny przez telefony iPhone)
Serwis WP.tv w telefonach komórkowych jest ogólnodostepny i bezpłatny. Uytkownik płaci jedynie za transfer danych, w zależnosci od taryfy operatora, przy czym łączac sie np. przy pomocy wi-fi, nie ponosi żadnych kosztów. Aby korzystac z mobilnej wersji WPtv wystarczy telefon obsługujacy XHTML i akceptujacy pliki wideo w formatach 3gp lub mov.
System emisji dostepny jest również dla użytkowników aparatów iPhone – wyjasnia Paweł Janecki, koordynator projektów serwisów mobilnych WP i dodaje – WPtv to kolejny serwis portalu dostepny przez urządzania mobilne. Stanowi doskonałe uzupełnienie naszej oferty informacyjno-rozrywkowej, z której korzystać moga użytkownicy telefonów komórkowych.

Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK