iMagazine

Mamy nową 17-tkę!

06/03/2009, 16:39 · · · 0

mbp17mj

Właśnie dotarł do nas najnowszy Macbook Pro 17″ Unibody. Jest to „słabsza” wersja z zegarem 2,66GHz. Będziemy go testować jako pierwsi w Polsce. Nasze przemyślenia i opinie znajdziecie w najnowszym, zbliżającym się już, nowym wydaniu Mojego Jabłuszka.

Długo trzeba było czekać na dostawę do Polski. W niektórych iSpotach najnowszą 17-tkę można już obejrzeć, ale według naszych źródeł przez najbliższych parę tygodni może być problem z dostępnością. No i ta cena!

Pierwsze wrażenia po rozpakowaniu są bardzo zbliżone do tych, które mieliśmy na Polskiej premierze. Na razie jestem zachwycony nowym ekranem. Co z tego, że jest błyszczący…


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK