iMagazine

Cortland serwisuje Apple

24/03/2009, 13:12 · · · 0

cortlandservice

Dostaliśmy oficjalną informację prasową odnośnie uruchomienia przez firmę Cortland autoryzowanego serwisu Apple. Poniżej oryginalna wiadomość:

Po długich staraniach w marcu Cortland uzyskał tytuł Apple Authorised Service Provider. Oznacza to, że klienci mogą od teraz oddawać do Cortlandu popsuty sprzęt Apple wymagający napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Naprawy są wykonywane bezpośrednio przez pracowników firmy, którzy korzystają teraz z globalnego systemu serwisowego Apple.

W serwisie zatrudniono wyłącznie wykwalifikowanych techników, którzy ukończyli stosowne szkolenia uzyskując certyfikat Apple Certified Macintosh Technician. Jak zapewniają przedstawiciele Cortland – są to prawdziwi fascynaci Apple, którzy zrobią wszystko by jak najlepiej i jak najszybciej przywrócić sprzęt do sprawności. Do napraw wykorzystywane są wyłącznie oryginalne części.

Serwis obejmuje wszystkie produkty Apple z wyłączeniem iPhonów, które są naprawiane przez wytypowany serwis operatorów komórkowych.

Uruchomienie Autoryzowanego Serwisu Apple w Cortland przełamuje wieloletnią niemoc w tej dziedzinie. Wraz z naszymi klientami czekaliśmy na to bardzo długo. Teraz jesteśmy przekonani, że zdecydowanie poprawimy obsługę klientów oraz wszystkich użytkowników Maków w Polsce. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do magazynów części zapasowych zasadniczemu skróceniu ulegnie czas naprawy” – zapowiada Zbigniew Czerniewicz, prezes zarządu Cortland.

Aby dokonać naprawy wystarczy zgłosić awarię za pośrednictwem strony internetowej www.cortland.pl/serwis i po uzyskaniu numeru RMA wysłać sprzęt ubezpieczoną przesyłką kurierską lub dostarczyć osobiście do wybranego oddziału firmy.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK