iMagazine

Polska prezentacja iPod Shuffle

25/03/2009, 16:45 · · · 0

prezentacjaszufli

Dziś odbyła się prezentacja dla prasy najnowszego iPoda Shuffle. Poza znanymi już zapewne wszystkim zainteresowanym informacjom nt. nowej szufelki, dowiedzieliśmy się, że już niedługo będziemy mogli używać szeregu akcesoriów – m.in. adapterów, słuchawek itp – produkowanych przez innych producentów niż Apple.

Na ten moment już pięciu producentów ogłosiło, że będą mieli słuchawki współpracujące z nowymi iPodami Shuffle. Są to Etymonic, Montster, Scosche, Klipsch oraz V-MODA.

Z akcesoriów dostępnych od razu na polskim rynku, jest metrowy kabel synchronizacyjny (wraz z takim samym jak ten dołączany do iPoda) w cenie 99PLN.

Opis najnowszego iPoda Shuffle znajdziecie w zbliżającym się, kwietniowym wydaniu Mojego Jabłuszka. Coś mi się też wydaje, że taka nowa szufelka będzie mogła mieć nowego właściciela…


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK