iMagazine

Aktualizacje iMovie, Aperture oraz Server Admin Tools

15/04/2009, 14:28 · · · 0

software-updateApple opublikowało dziś zestaw aktualizacji.

– iMovie 8.0.2 (24,1MB)

To uaktualnienie naprawia problem z projektami o wielkości 0 KB. Próba otwarcia takiego projektu mogła powodować nieoczekiwane zakończenie pracy programu iMovie. To uaktualnienie rozwiązuje także problem z przełączaniem programu w tryb pełnoekranowy na niektórych systemach.

– Aperture 2.1.3 (49,4MB)

Aktualizacja poprawia ogólną stabilność programu oraz rozwiązuje kilka problemów związanych z bazą zdjęć (m.in. problem z Nikonami i znikającymi miniaturkami, duplikatami zdjęć itd)

– Server Admin Tools 1.1 (92,7MB)

 

 


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK