iMagazine

Szybki test działania funkcji Voiceover w języku polskim

22/04/2009, 17:46 · · · 0

img_9007

Jako, że na stronach Apple nie ma przykładu wypowiadania polskich tytułów piosenek przez iPoda shuffle, postanowiliśmy w Moim Jabłuszku przeprowadzić taki test. Napotkaliśmy jednak na problem – jak zgrać wypowiadane kwestie?
Spróbowaliśmy w tym celu wykorzystać rozgałęziacz, dodawany w standardzie, do słuchawek Macally TunePal (75PLN). Rozgałęziacz ten ma tę zaletę, że przenosi też polecenia pilota, jednak pierwotnie przeznaczony jest dla iPhone’a.
Udało się jednak zgrać wypowiadane kwestie i możecie tego wysłuchać klikając na poniższy link.

Próbka Voiceover po polsku

Niejako przy okazji udało nam się podłączyć nową szufelkę do zewnętrznych głośników. Jedyny problem jest taki, że sterowanie pilotem nie działa przy podpiętych zewnętrznych głośnikach. Więc aby zmienić utwór trzeba na chwilę odpiąć kabel od zewnętrznych głośników.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK