iMagazine

Need For Speed Undercover wreszcie na platformie iPhone OS

06/05/2009, 11:18 · · · 0

obrazek-2

Po kilku opóźnieniach składających się razem na prawie rok firma Electronic Arts wydała wreszcie jej samochodowy szlagier Need For Speed Undercover w wersji na iPhone i iPod touch. Pierwotnie gra była planowana na rok 2008, następnie marzec 2009, a ostatecznie ukazała się wczoraj.  Need For Speed Undercover to gra wyścigowa oferująca bardzo ładną grafikę 3D, całe mnóstwo samochodów oraz doskonałą muzykę znanych artystów.  Samochodów w grze mamy dostępnych 20 w tym tak znane jak Porsche Carrera GT, Nissan 370Z, Lamborghini Gallardo czy Pagni Zonda F. Gra jest rozbudowana i oferuje 24 misje plus dodatkowe sekretne bonusy.
Cena jak na standardy AppStorowe jest wysoka i wynosi 7,99 Euro (około 36 zł). Pamiętajcie jednak, że ta sama gra na konsolę przenośną Sony PSP to wydatek rzędu minimum 100 zł.
Link iTunes.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK