iMagazine

Inaczej niż w AppStore, Inaczej niż w Raju

09/06/2009, 10:40 · · · 0

Inaczej niż w Raju w AppStoreBartosz Skowronek autor książki „Inaczej niż w Raju”, której patronem medialnym jest Moje Jabłuszko, wreszcie pokonał wszelkie bariery stawiane przez Apple i umieścił książkę w wersji elektronicznej w AppStore. Nie obyło się niestety bez kompromisów i tak książka z AppStore pozbawiona jest dwóch rozdziałów, które przeszkadzały recenzentom :).

Zawartość merytoryczną książki już znamy, dlatego napiszę tylko kilka słów o aplikacji.
Program jest przyjemny w odbiorze i co najważniejsze nie przeszkadza w czytaniu. Bardzo dobrze została dobrana czcionka, nie jest za duża ani za mała, co zdecydowanie ułatwia czytanie np . w autobusie. Ciekawą opcją jest wyświetlanie ostatnio czytanej strony, brakuje natomiast wyszukiwania w tekście i to jest dla mnie minus.
Książkę możecie kupić w AppStore w cenie 1,59 Euro – http://itunes.apple.com.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK