iMagazine

Aktualizacje: Apple TV 2.4 oraz aplikacja Remote 1.3

25/06/2009, 09:47 · · · 0

Apple TV 2.4Wczoraj wieczorem pojawiły się dwie powiązane z sobą aktualizacje. Pierwsza z nich to aktualizacja firmwaru do trochę zapomnianego urządzenia czyli Apple TV – oznaczona jest jako 2.4 (poprzednio 2.3.1) a zmiany są następujące:
– obsługa zdalnego sterowania gestami poprzez aplikację Remote 1.3 dla Phone lub iPod touch z iPhone OS 3.0.
– wyszukiwanie zdjęć z użyciem tagów w serwisie Flickr
– nowe opcje wyświetlania filmów: wg gatunku, oglądane, nie oglądane oraz podkastów i seriali wg: daty, oglądane, nie oglądane
– dodatkowe opcje sterowania,  podczas odtwarzania wideo, kliknij w prawo lub w lewo, aby przewinąć do przodu lub do tyłu. Dodatkowe kliknięcie zwiększenia szybkość przewijania
Firware można pobrać bezpłatnie wchodząc w menu Apple TV w opcję Uaktualnienie oprogramowania.

Aplikacja Remote 1.3 została dość mocno przebudowana i zyskała nowe możliwości współpracy z Apple TV. Jeśli sparujemy naszego iPhone lub iPoda touch z Apple TV z firmwarem 2.4 to zamienią się one w touchpad którym będziemy mogli sterować Apple TV. Gestami na touchpadzie będziemy mogli przewijać obraz w filmie, zmieniać utworki czy też ustawiać opcję ciągłego odtwarzania.
Aplikacja Remote 1.3 jest do pobrania bezpłatnie z AppStore. Występuje również w języku polskim.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK