iMagazine

TomTom GPS dostępny w AppStore

17/08/2009, 09:18 · · · 0

TomTomSklep AppStore wzbogacił się dzisiaj o chyba jeden z bardziej oczekiwanych i zapowiedzianych już dawno programów czyli system nawigacji GPS TomTom. W AppStore są już od jakiegoś czasu dostępne konkurencyjne nawigacje, ale większość użytkowników czekała z zakupem na pojawienie się TomToma. Na razie program nie jest dostępny jeszcze w wszystkich oddziałach i niestety należy do nich też polski. Jest tak prawdopodobnie dlatego, że na razie firma nie udostępniła map Europy wschodniej w której skład wchodzi terytorium Polski. Nadzieję na to, że sytuacja się wkrótce zmieni pozwala mieć dostępność programu w języku polskim. Oczekując więc na polską premierę TomToma warto się przyjrzeć cennikowi programu.
Aplikacja jest w kilku wersjach z różnymi zestawami map.

TomTom Europa Zachodnia – cena 99,99 Euro
TomTom USA i Kanada – cena 79,99 Euro
TomTom Australia – cena 62,99 Euro
TomTom Nowa Zelandia – cena 74,99 Euro
TomTom mapa jednego kraju – cena 69,99 Euro

Biorąc pod uwagę, że w paczce Europa Zachodnia nie ma map Polski – ceny wyglądają bardzo mało zachęcająco. Chcą mieć mapy całej Europy trzeba będzie kupić dwa programy (Europa Zachodnia i Wschodnia) i przeznaczyć na ten cel pewnie minimum 170 Euro – tak tak około 700 zł !!!!!!
To naprawdę drogo, za podobnie pieniądze można nabyć fizyczne urządzenie np TomTom One z wgranymi mapami Europy.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK