iMagazine

John Moores na festiwalu Soundedit

31/08/2009, 09:54 · · · 0

johnmooresNa specjalne zaproszenie firmy iSource, na festiwal Soundedit przyjedzie John Moores – trener Apple i znany gitarzysta z 25-letniem stażem, grający m.in z takimi gwiazdami jak Paul McCartney, Boy George czy Edwinn Starr. W trakcie imprezy poprowadzi profesjonalne warsztaty dla wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem i funkcjonalnościami oprogramowania Logic Studio.

Przypominamy, że międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit odbędzie się w Łodzi, w dniach 11-12 września.

John Moores jest kompozytorem i producentem wielu utworów do programów telewizyjnych, filmów czy stacji radiowych. Jedną z ostatnich kompozycji była muzyka do popularnego serialu „Crimewatch”, wyprodukowanym przez BBC. Brał też udział w takich projektach muzycznych jak słynny musical Jesus Christ Superstar.

Moores to także wydawca i tłumacz ponad 40 książek o tematyce muzycznej, w tym popularnej serii „Play guitar with..”. Od 20 lat z powodzeniem uczy młodych adeptów trudnej sztuki gry na różnych instrumentach, a także wykorzystania nowych technologii w tworzeniu muzyki. Moores nazywany jest „Logic Guru”, ze względu na umiejętności wykorzystania wszystkich możliwości programu Logic. By wziąć udział w bezpłatnych warsztatach podczas festiwalu należy się zarejestrować na stronie www.isource.pl/soundedit


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK