iMagazine

Biznes to Rozmowy – Josep Valor-Sabatier oraz Juhani Väkiparta

04/09/2009, 17:21 · · · 0

BTR-big1

Podczas kongresu „Biznes to Romowy” organizowanego przez Netię, oprócz gościa specjalnego – Steva Wozniaka, wystąpi jeszcze kilkunastu ciekawych prelegentów reprezentujących różne, światowe instytucje, firmy i organizacje.

Będziemy przedstawiali Wam sylwetki gości oraz tematykę ich wystąpień.

Na początek prezentujemy sylwetki Panów Josepa Valor-Sabatiera oraz Juhani Väkiparta.

prelegent_valorJosep Valor – Sabatier
Temat prelekcji: Internet – zabójca rynku muzycznego?

Josep Valor jest Prodziekanem wydziału Executive Education i profesorem information systems w IESE Business School w Hiszpanii.

Posiada tytuł doktora badań operacyjnych w Instytucie Technologii w Massachusetts (MIT) oraz doktora inżynierii medycznej i fizyki medycznej na wydziale MIT na Harwardzie (Health Science and Technology). Jego obecne zainteresowania badawcze dotyczą wpływu nowych technologii na strukturę przemysłu, a w szczególności na telekomunikację.

prelegent_vakipartaJuhani Väkiparta
Temat prelekcji: Jak czerpać korzyści z niedoskonałości w ofercie usług mobilnych?

Juhani Väkiparta jest Ekspertem ds. Rozwoju Rynku w dziedzinach telekomunikacji i IT.

Od początku lat dziewięćdziesiątych pracuje nad rozwiązaniami mobilnymi na rynku internetowym dla najszybciej rozwijających się firm Azji, Afryki, Środkowego Wschodu i Ameryki Łacińskiej. Obecnie jest Prezesem Finland Mobile Advantage Ltd. Wcześniej pełnił funkcję Głównego Dyrektora ds. Rozwiązań Mobilnych dla rejonu Ameryki Łacińskiej w Nokia Corporation oraz Głównego Negocjatora w dziedzinach Mobile i Internet, na obszar Azji i Pacyfiku dla Ericsson Telecommunications.

Patronem medialnym kongresu została redakcja „Mojego Jabłuszka”. Przypominamy, że w najnowszym numerze magazynu „Moje Jabłuszko”, a także wkrótce na naszej stronie WWW zostaną przeprowadzone dwa konkursy, w których nagrodą będą dwa bezpłatne zaproszenia na konferencję „Biznes to rozmowy”. Serdecznie zapraszamy do udziału.

0

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o