iMagazine

Wyniki konkursu „Biznes to Rozmowy”

01/10/2009, 16:39 · · · 0

biznestorozmowy

Wczoraj minął termin nadsyłania odpowiedzi w konkursie „Biznes to Rozmowy”. Do wygrania była wejściówka, warta 1000PLN, na kongres „Biznes to Rozmowy” zorganizowany przez firmę Netia, którego gościem specjalnym będzie Steve Wozniak, legendarny współzałożyciel Apple.

Mamy już wyniki.

Zwycięzcą został – Damian Gan ze Szczecina.

Gratulujemy!!!!

Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo.

Wszyscy chętni na uczestnictwo w kongresie Netii i zobaczenie wykładu Steva Wozniaka niech bacznie obserwują naszą stronę. Niedługo będzie jeszcze jedna okazja na zdobycie wejściówki. Najprawdopodobniej jeszcze dziś wieczorem ogłosimy jeszcze jeden konkurs. Zapraszamy.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK