iMagazine

Scanner Pro – zmień iPhone’a w skaner

14/10/2009, 11:52 · · · 0

Scanner ProScanner Pro to ciekawa aplikacja jaką możemy znaleźć od niedawna w AppStore. Program pozwala zamienić iPhone’a w skaner dokumentów. Procedura wgląda tak, że robimy zdjęcie dokumentu naszym telefonem (najlepsze efekty uzyskamy jeśli to będzie iPhone 3GS), następnie za pomocą aplikacji optymalizujemy zdjęcie tak aby było najbardziej czytelne i przesyłamy do komputera. Dokument przesyłany jest w postaci pliku PDF i dzięki temu może być łatwo użyty przez programu do rozpoznawania tekstu.
Dróg przesyłania dokumentów jest bardzo dużo, plik PDF możemy wysłać mailem, umieścić na naszym iDisku lub jeśli iPhone pracuje w tej samie sieci Wi-Fi co nasz komputer, pobrać go bezpośrednio z urządzenia.
Duża funkcjonalność programu okupiona jest wysoką ceną 5,49 Euro – link iTunes.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK