iMagazine

iPhone Tech Talk World Tour

20/10/2009, 12:05 · · · 0

Zrzut ekranu 2009-10-20 (godz. 12.03.51)Apple organizuje w tym roku, po raz drugi już, cykl spotkań dla developerów piszących dla systemu iPhone OS. Udział w konferencjach jest darmowy, ale liczba miejsc jest ograniczona. Aby dostać możliwość uczestnictwa w całodniowym spotkaniu trzeba być zarejestrowanym developerem oraz wypełnić wniosek na stronie developer.apple.com.
Wszystkie spotkania będą prowadzone przez pracowników Apple w języku angielskim. Agenda spotkań jest zależna od kontynentu na którym będą się odbywały, ale ogólnie tematem rozmów ma być min. efektywne programowanie, wykorzystanie technologii Push, wykorzystanie usług lokalizacji czy też programowanie z użyciem OpenGL ES.
Jeśli jesteście zainteresowani to musie się wybrać do:
29 października – San Jose
2 listopada – Seattle
1 grudnia – Nowy Jork
3 grudnia – Toronto
9 listopada – Paryż
11 listopada – Londyn
13 listopada – Hamburg
2 grudnia – Pekin
15 grudnia – Tokio FULL Academyhills


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK