iMagazine

Konfiguracja i zarządzanie Mac OS X 10.5 Leopard – szkolenie w Cortland

05/12/2009, 12:00 · · · 0

cortland

Cortland zaprasza na szkolenie:

W dniach 15-17 grudnia w Ośrodku Szkoleniowym Cortland odbędzie się certyfikowane szkolenie dotyczące konfiguracji i zarządzania Mac OS X 10.5 Leopard.
Poprowadzi je Jacek Nowak – Certyfikowany Trener Apple, integrator i administrator sieci komputerowych opartych o rozwiązania Apple.
Celem kursu jest zapoznanie uczestników z budową i konfiguracją systemu operacyjnego Mac OS X 10.5 Leopard oraz sposobami diagnozowania i usuwania typowych problemów, mogących wystąpić podczas codziennej pracy z komputerem firmy Apple.
Zajęcia będą miały charakter wykładu wzbogaconego o intensywne ćwiczenia praktyczne, wykonywane indywidualnie przez każdego z uczestników szkolenia. Zarówno program zajęć jak i materiały szkoleniowe zostały opracowane przez specjalistów Apple.

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia dostępne są na stronie
http://szkolenia.cortland.pl/Szkolenia_Cortland/Leopard_101.html


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK