iMagazine

Procesor 3.33GHz quad-core w Mac Pro

05/12/2009, 00:21 · · · 0

Zrzut ekranu 2009-12-05 (godz. 00.04.13)Apple po ciuchu dodało nowy procesor do możliwych konfiguracji najmocniejszego z komputerów czyli Mac Pro. Nowym sercem tego giganta wydajności będzie mógł być teraz procesor 3.33GHz Quad-Core Intel Xeon 3500. Do tej pory najmocniejsza wersja Mac Pro była wyposażona w procesor o taktowaniu 2.93GHz.
Niestety nowy procesor będzie dostępny tylko w konfiguracji jedno procesorowej. Konfiguracja komputera z tym procesorem będzie w USA droższa o 800$ od tej opartej o jednostkę centralną o takowaniu 2.93GHz.
Dodatkowo zamawiając komputer wg. własnej specyfikacji będziemy mogli go wyposażyć nawet w cztery dyski o pojemności  2TB. Dopłata za każdy taki dysk to 550$.
Nie wiadomo jeszcze kiedy i w jakich cenach nowe opcje będą dostępne w Polsce, jak tylko się tego dowiemy nie omieszkamy Was poinformować.
http://store.apple.com


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK