iMagazine

Warsztaty Creative Roadshow on-line

08/12/2009, 15:00 · · · 0

creativeonline

Poniżej przeczytacie informację prasową o organizowanych przez Adobe bezpłatnych warsztatach prowadzonych prze Piotra Janowczyka dla grafików – Creative Roadshow on-line, które odbędą się 14 i 18 grudnia. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest rejestracja w serwisie kreatywnybazar.pl

Warsztaty Creative Roadshow On-line

14 i 18 grudnia o godzinie 11, każdy zarejestrowany na stronie kreatywnybazar.pl będzie mógł wziąć udział w bezpłatnych warsztatach on-linowych Creative Roadshow prowadzonych przez Piotra Janowczyka. Interaktywne spotkania  dotyczyć będą wykorzystania narzędzi Photoshop CS4, Illustrator CS4 oraz InDesign CS4 w codziennej pracy grafika.

Warsztaty Creative Roadshow on-line są kontynuacją cyklu spotkań organizowanych dla grafików w największych miastach Polski, w celu prezentacji sprzętu i oprogramowania do profesjonalnych zastosowań graficznych. Sesja on-line jest zorganizowana z myślą o tych, którym nie udało się wziąć udziału w październikowym Creative Roadshow w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu czy Poznaniu.

W ramach spotkania on-line przedstawione zostaną najciekawsze elementy projektu Creative Roadshow a główny nacisk zostanie położony na kwestie wykorzystania pakietu graficznego CS4 Design Premium i swobody przechodzenia pomiędzy jego poszczególnymi aplikacjami.

Warsztaty poprowadzi Piotr Janowczyk – wykładowca Grafiki Wydawniczej i Ilustracji Prasowej przy katedrze Projektowania Graficznego Europejskiej Akademi Sztuk oraz Akademii Fotografii w Warszawie. W praktyce zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym, a także ilustracją, animacją telewizyjną oraz street artem.

Aby wziąć udział w on-linowym spotkaniu Creative Roadshow należy zarejestrować się w serwisie kreatywnybazar.pl. Sesja on-line będzie trwała
około godziny. Na 3 dni przed spotkaniem każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link umożliwiający mu dostęp do spotkania on-line.

AGENDA SPOTKANIA:

I. PHOTSHOP CS4
1. Retusz zdjęcia w PS CS4
2. Praca z backgroundem – PS CS 4, AI CS4 3. Elementy modelowania i teksturowania 3D – PS CS 4
II. ILLUSTRATOR CS4, InDESIGN CS4
1. Wektorowe elementy w środowisku bitmapowym – AI, PS 3. Narzędzia ilustracyjne  ILL CS4 4. Elementy prepressu  InD CS 4 5. Multimedia w InDesign CS4


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK