iMagazine

Odświeżony wygląd AppStore

12/12/2009, 12:45 · · · 0

Zrzut ekranu 2009-12-12 (godz. 12.28.46)Sklep z programami dla iPhone OS czyli AppStore przeszedł dość gruntowne odświeżenie wyglądu. Najwięcej zmian doczekały się karty z opisami programów. Wygląd ich jest na tyle różnych od poprzedniego, że będzie to wymagało przyzwyczajenia od większości użytkowników.  Nowy layout podzielony jest a dwie części pasek po lewej oraz główna cześć po prawej. W pasku mamy dużą ikonę programu, pod spodem przycisk do zakupu oraz punktowe oceny użytkowników. Znalazło się też miejsce na link do innych programów tego samego dewelopera. Większa cześć prawa ekranu składa się z krótkiego (rozwijanego) opisu programu pod którym znajdziemy zdjęcia aplikacji przewiane w prawo lub lewo. Na samym dole strony są zaś tekstowe opinie użytkowników.
AppStore został też powiązany z serwisami społecznościowymi Twitter i Facebook, z rozwijanego menu combo obok przycisku do kupowania aplikacji będziemy mogli wybrać opcję podzielenia się informacją o programie właśnie w tym serwisie.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK