iMagazine

Last minute – pomysły na prezenty

21/12/2009, 16:05 · · · 0

Gwiazdka już w czwartek. Myślę, że większość z Was ma już kupione prezenty dla swoich najbliższych. Dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili mamy parę propozycji „Last minute”.

1. Kalendarz na nowy rok, który możecie zamówić bezpośrednio z naszej strony. Kalendarz stworzycie w iPhoto. Opis przygotowania kalendarza znajduje się w Moim Jabłuszku 12/2008.

img_4546

2. Fotoalbum z iPhoto lub Aperture. Możecie go zamówić przez naszą stronę. Opis przygotowania fotoalbumu w Aperture znajdziecie w Moim Jabłuszku 10/2009.

img_13681

3. książka „iWoz”, autobiografia Steva Wozniaka, współtwórcy Apple. Możecie ją zamówić na stronie wydawnictwa StudioEmka lub kupić w dobrych księgarniach. Naszą recenzję znajdziecie w Moim Jabłuszku 6/2009.

okladka_iwoz

4. książka „Planeta Google” Randalla Strossa. Możecie ją zamówić na stronie wydawnictwa StudioEmka lub kupić w dobrych księgarniach. Naszą recenzję znajdziecie w Moim Jabłuszku 10/2009.

okladka-Planeta_Google_int

Oczywiście przypominamy o tym, że ostatni numer magazynu Moje Jabłuszko jest praktycznie w całości poświęcony poradom odnośnie zakupów świątecznych.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK