iMagazine

CARtoteka dla iPhone/iPod Touch

18/02/2010, 13:08 · · · 0

W AppStore pojawił się bardzo ciekawy program, który z pewnością przyda się zmotoryzowanym czytelnikom. Program CARtoteka to poradnik który może się przydać każdemu kierowcy. Znajdziemy w nim podstawowe informacje o drobnych naprawach w samochodzie czy też bazę numerów do Assistance. Cena 2,99 Euro nie wydaje się być wygórowana, szczególnie, że wszystkie informacje są podane w przejrzystej formie i w polskim języku. Liczę jednak, że producenci aplikacji dotrzymają słowa i w najbliższym czasie program wzbogacony zostanie o kolejne funkcjonalności.

Serwis www.cartoteka.pl będący przede wszystkim bazą warsztatów, firm pomocy drogowej i opinii na ich temat oddaje w ręce użytkowników iPhona swoje wyczekane dziecko – praktyczną aplikację, której właściciel już nigdy nie doświadczy frustracji kierowcy, którego spotyka nieoczekiwana w drodze awaria, czy tez stłuczka.
Od teraz każdy użytkownik iPhona może stać się szczęśliwym posiadaczem swojej własnej pomocy drogowej, jaką dla każdego kierowcy jest CARtoteka. Aplikacja nie jest bowiem tylko śmiesznym, czy rozrywkowym gadżetem, to przydatne narzędzie, które z pewnością docenią wszyscy zmotoryzowani. CARtoteka wychodzi naprzeciw problemom, z jakimi co jakiś czas spotyka sie prawie każdy użytkownik dróg. Awaria, stłuczka, a czasami nawet pusty bak – to kłopoty, z którymi wraz z CARtoteką szybko sobie poradzimy. Teraz gdy tylko będzie taka potrzeba, wystarczy sprawdzić mapę mechaników w swojej lokalizacji i łatwo odnaleźć najbliższy warsztat samochodowy, czy pomoc drogową. Korzystając z opinii ich dotychczasowych klientów, nie musimy ryzykować oddania auta w ręce oszusta i naciągacza. Szczegółowe dane firm, pozwolą na szybki kontakt ze sprawdzonym serwisem, gdzie z pewnością uzyskamy fachową pomoc. To jednak nie wszystko. 
CARtoteka to prawdziwy przyjaciel każdego kierowcy. W aplikacji znalazły się również zilustrowane graficznie praktyczne porady, np. jak samodzielnie zmienić koło. Użyteczna w trakcie dalszych podróży może okazać się baza z numerami telefonów assistance, dzięki czemu łatwo uzyskamy pomoc również poza granicami kraju.

0

Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o