iMagazine

Pro Studio Series 2010 – film

08/03/2010, 16:54 · · · 0

Nieco ponad tydzień temu, a dokładnie 25.02.2010, odbyła się impreza Pro Studio Series 2010. Była to pierwsza w tym roku impreza firmowana przez Apple i iSource. Impreza z każdą edycją rozrasta się i przyciąga coraz więcej uczestników. Impreza była skoncentrowana na trzech tematach – Logic Studio, Final Cut Studio oraz rozwiązaniach Canona.

W jej trakcie dzięki firmie StreamOnline prowadziliśmy bezpośrednią relację oraz przeprowadzaliśmy wywiady z wystawcami. Jeśli nie mieliście okazji oglądać relacji na żywo, to zapraszamy Was teraz do obejrzenia zmontowanego filmu z wywiadami.

Warto się jednocześnie pochwalić, że relacja z Pro Studio Series 2010 cieszyła się dużym powodzeniem. Statystki pokazują 14 tysięcy otworzeń transmisji, z czego ponad 450 1600 (aktualizacja od StreamOnline) poprzez iPhone.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK