iMagazine

Wsparcie dla polskich developerów oprogramowania dla iPhone

22/03/2010, 15:24 · · · 0

iSource rozpoczął program wspierania polskich developerów piszących oprogramowanie dla iPhone i iPod Touch oraz zbliżającego się iPada. Zgłaszajcie się, jeśli się uda dostaniecie wsparcie marketingowe od iSource. Poniżej przeczytacie szczegóły – ta sama informacja jest umieszczona na naszej podstronie:

W związku z rosnącym zainteresowaniem produktami iPhone i iPod touch i powiększającą się bazą aplikacji dostępnych w serwisie App Store, firma iSource postanowiła akywnie pomóc najlepszym polskim developerom.

Autorzy wybranych przez nas aplikacje otrzymają wsparcie marketingowe! Oferujemy możliwość promocji aplikacji w materiałach marketingowych dot. produktu iPod touch, w puktach sprzedaży jak również internetowych działaniach reklamowych.

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, napisz do nas i zaprezentuj swoją aplikację:
developerzy@isource.pl

Czekamy na Ciebie!

Odpowiemy na wybrane wiadomości.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK