iMagazine

Plus, jako pierwszy wprowadza do sprzedaży iPhone’a 4

20/08/2010, 11:00 · · · 11

Operator sieci GSM Plus, zaskoczył nas wszystkich komunikatem prasowym w którym zapowiada wprowadzenie iPhone 4 do sprzedaży już od najbliższego poniedziałku tj. 23 sierpnia. Niestety nie wiemy w jakich cenach i w jakich ofertach taryfowych będzie sprzedawany telefon. Jak potwierdziła nam Pani Katarzyna Kusiak z biura komunikacji Plus:

Telefony kupowane są na wolnym rynku. Objęte są 2-letnią gwarancją.

Plus więc nie jest oficjalnym dystrybutorem iPhone 4 taki status mają w Polsce tylko sieci Orange oraz Era.

iPhone 4 jest już w Polsce, wyłącznie w sieci Plus. Najbardziej pożądany telefon świata znajdzie się w salonach sprzedaży 23 sierpnia. A już we wrześniu tego roku każdy klient Plusa będzie miał możliwość otrzymać iPhone’a 4 za darmo!

Plus to innowacyjność, najwyższa jakość usług oraz dostęp do najnowocześniejszych usług i rozwiązań telekomunikacyjnych. Klienci sieci Plus korzystają z najszybszego mobilnego Internetu a od najbliższego poniedziałku, jako pierwsi w Polsce będą mogli sięgnąć po najnowszy produkt firmy Apple.
iPhone 4 będzie dostępny dla klientów indywidualnych od 23 sierpnia, a od 25 sierpnia znajdzie się w ofercie biznesowej.
Plus szykuje też kolejne niespodzianki. Już w pierwszych dniach września ujawnione zostaną szczegóły konkursu, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy abonenci Plusa. Każdego dnia do wygrania będzie iPhone 4!
iPhone 4 to najmłodsze dziecko koncernu Apple’a, smartphone ten uznawany jest za jeden z najbardziej pożądanych gadżetów świata. Wprowadzono w nim szereg udoskonaleń wobec poprzedniej wersji. Nowy iPhone ma m.in. wyświetlacz o wyższej rozdzielczości, smuklejszą i bardziej wytrzymałą obudowę, 5 Mpix aparat wyposażony w lampę błyskową oraz możliwość nagrywania filmów HD. Zwiększoną funkcjonalność zapewnia m.in. dodatkowa kamera do wideo rozmów, szybszy procesor i dwukrotnie zwiększona pojemność pamięci RAM a także pojemniejsza bateria.

Katarzyna Meller
Rzecznik prasowy sieci Plus

11

Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

11
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
RichKonradMarucinsRobertPiotrek Falba Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotrek Falba
Gość

Patrząc na ich ceny iPhona 3Gs – czwórka powinna kosztować ze 3000 zł w przystępnym abonamencie. Z takimi cenami mogą się wypchać.

Robert
Gość
Robert

Nareszcie coś się dzieje w Plusie.

Robert
Gość
Robert

Nikt nie kupi za tyle ,chyba że desperat. Tańsze są na wolnym rynku, bez umowy.

Marucins
Gość
Marucins

Z takimi cenami… mogą wprowadzać i tydzień wcześniej

Robert
Gość
Robert

mam pytanko
czy wiecie o gorzej działających iPhonach które nie są zakupione w konkretnej sieci np. Orange i po ściągnięciu blokady , gorzej działa np w plusie. to samo tyczy się kupionych iPhone za granicą, niby gorzej działają np. zrywają łącze i takie tam ogólnie zniechęcano mnie do zakupu tego produktu za granicami kraju i oczywiście żebym nie kupował na wolnym rynku.

Konrad
Gość

A jednak play był pierwszy

Robert
Gość
Robert

Brak iPhone 4 w Plusie, coś z nie tak z tym komunikatem prasowym.

Rich
Gość
Rich

lipa
nie ma śladu infa o ofercie na stronie WWW

Robert
Gość
Robert

Właśnie dowiedziałem się że plus wymienia tylko iPhone 3gs jako przedłużenie umowy :( A iPhone 4 tylko i wyłącznie gdy podpisze się nową umowę na koncie biznesowym. jak dla mnie to masakra brak autoryzacji robi swoje.