iMagazine

iMagazine 10/2010 – zmieniamy się na lepsze!

05/10/2010, 22:05 · · · 74

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Wam owoc naszej wakacyjnej pracy. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam nowy wygląd, nazwa i treść.

Moje Jabłuszko stworzyło kawałek historii. Chcemy iść dalej. Rozwijać się. Chcemy zaoferować Wam jeszcze bardziej profesjonalny zupełnie nowy magazyn.

W nowej odsłonie nie zabraknie znanych i lubianych przez Was osób oraz działów. Dołączają do naszej ekipy też nowe twarze – między innymi Janusz Kamiński, który będzie publikował swoje felietony na pograniczu mobilności.

W ostatnim okresie, który teoretycznie był ogórkowy, wydarzyło się tyle ciekawych rzeczy, że postanowiliśmy je Wam zaprezentować. Piszemy m.in. o najnowszych iPodach, Magic Trackpad, długo wyczekiwanym StarCrafcie II, ciekawych głośnikach i słuchawkach, czy wreszcie o helikopterze sterowanym iPhonem.

Nie zapomnieliśmy też o konkursach, które jak wiemy z liczby zgłoszeń, są bardzo przez Was lubiane.

W tym miesiącu będziemy mieli dla Was też kilka ciekawych propozycji.

Ciekawi jesteśmy Waszych opinii nt. naszego nowego magazynu – piszcie i komentujcie na stronie.

Plik PDF – 29,1MB (90 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Robert napisał(a):

Heja,

Dorzuce swoje trzy grosze. Piszecie o japku, które wygodę użytkownika stawia na miejscu piewszym. To może jednak rozważyć powrót do layoutu poziomego. Nie znam wszystkich zamierzeń, jeżeli w planach jest wydawanie wersji drukowanej to faktycznie trudna decyzja ale jeśli macie zamiar pozostać przy wersji elekronicznej to pionowy format kładzie przyjemność czytania.
Mam dwa ekrany 24” i 15”. W powiększeniu całej strony na 15” (73%) czcionka jest za mała żeby czytać na (100%) jest lepiej ale za to przy skladzie dwie szpalty trzeba przesuwać stronę w gorę i w dół.
Na ekranie 24” na (100%) jest troche lepiej. Z drugiej strony zwykle stoi on dalej.
No i żeby nie było porównuje do MJ które czytam o 1 numeru. Właczałem czy to siedząc w studio (24”), czy to w kafejce (15”) czy też leżać na kanapie (13”) i czytałem używając dwóch kursorów. Teraz sie bawie z przewijaniem co mnie irytuje.
Format pisma to bardzo ważny temat. Wyborcza jest w innym niż Przekrój.
Być może zwiększenie czcionki jest rozwiązaniem, ale nie mnie decydować.
Dla mnie ważna treść ale jak forma przeszkadza w jej odbiorze to już nie fajnie

Pozdrowienia

jargo napisał(a):

z dystansu czasu, moje spostrzeżenia po
1
czcionka jest słabo czytelna, szczególnie na str 5 pod zdjęciami na moim MacBooku 13″ to totalna katastrofa, nie lepiej na iPhonie 3GS
2
format mi całkowicie nie odpowiada i na Macu i na iPhonie czytało mi się dużo lepiej poprzednie wydania
3
kolorystyka .. .. .. .. .. .. .. .. och jak trudno coś powiedzieć , pozwolę sobie zapożyczyć stwierdzenia jestem za a nawet przeciw ;) – baaardzo mieszane uczucia , w zasadzie podoba mi się ale .. .. niebieski tak bardzo jest zimny, z drugiej strony elegancki i wspomnienia do Maca jeszcze z Pantery , dorzuciłbym jednak coś z MJ tzn dodatek czerwonego, jak no panowie graficy pole do popisu
4
zawartość – poprawa , podoba mi się , szczególnie od strony 56-60, ogólnie zawsze czytam od „deski do deski”

Hieronim napisał(a):

Polecam czytanie iMaga na iPadzie. Wystarczy użyć aplikacji Folio, która pozwala na czytanie plików PDF zgrywanych po wklejeniu adresu URL.

Krystian napisał(a):

Witam
Czy można pobrać numery archiwalne MJ?

Hubert napisał(a):

Zmiana zmianą, ale znowu opóźnienie mamy czy mi sie zdaje?
już 11 listopada a jeszcze nie było wydania:/

mrgtaboss napisał(a):

Mamy rok 2013, Black Friday jutro, a ja szukam pierwszego numeru iMaga