iMagazine

iMagazine już jest w eGazety.pl

11/10/2010, 11:43 · · · 1

Dziś nasz magazyn pojawił się w serwisie eGazety.pl.

Ci z Was, którzy subskrybowali tym sposobem Moje Jabłuszko, zobaczą, że zmienił się tytuł na iMagazine oraz pojawił się nowy, pierwszy numer do ściągnięcia. Zapraszamy.

Zapraszamy Was też do śledzenia nasz poprzez Blipa (iMagazinepl), Twittera (iMagazinepl) oraz kliknięcia w nasz fanpage na Facebooku – po prawej stronie obok tego wpisu.

W najbliższych dniach będziemy mieli dla wszystkich Was, którzy będą nas obserwować w serwisach społecznościowych, wiele atrakcji. Do zobaczenia.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK