iMagazine

Cena akcji Apple osiągnęła 300USD

13/10/2010, 18:08 · · · 0

Dziś cena jednej akcji Apple osiągnęła najwyższą wartość w historii. Została przekroczona psychologiczna bariera 300USD za jedną akcję.

Jest to idealny moment, bo już 20 października odbędzie się prezentacja dla mediów, podczas której najprawdopodobniej będą pokazywane nowe komputery oraz system operacyjny.

Niewątpliwie dzisiejszy wynik na giełdzie będzie mocno eksponowany w trakcie prezentacji, chyba że w przeciągu najbliższych kilku dni stanie się coś nieprzewidywalnego.

Źródło: Yahoo


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK