iMagazine

Windows Phone 7 będzie synchronizował się z makami

13/10/2010, 17:38 · · · 0

Neowin.net podaje, że Oded Ran, szef marketingu działu Windows Phone w UK, poinformował poprzez Twittera, że jeszcze w tym roku będzie udostępnione narzędzie do synchronizacji najnowszego systemu Windows Phone 7 z komputerami Apple.

Jest to bardzo dobry ruch, bo wielu z użytkowników komputerów Apple może być zainteresowanych telefonami z Windows Phone 7. Dodatkowo to samo narzędzie najprawdopodobniej umożliwi również synchronizację z odtwarzaczami ZUNE.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK