iMagazine

Intel lada moment wypuści Sandy Bridge ULV

06/04/2011, 16:45 · · · 0

Fudzilla donosi, że Intel już jest blisko wypuszczenia na rynek wersji ULV (ultra low voltage) swoich najnowszych modeli Sandy Bridge. Topowy model ma symbol Core i7 2657M, jest taktowany częstotliwością 1.6 GHz i ma TurboBoost do 2.7 GHz. Maksymalne TDP wynosi 17 W przy dwóch rdzeniach i czterech wątkach. Drugi znany CPU to Core i5 2537M — ma niższą częstotliwość (1.4 GHz i również mniej w TurboBoost) taktowania oraz mniejszy cache (3 MB).

Pytanie teraz czy i kiedy trafią one do odświeżonych MacBooków Air … plotki mówią o czerwcu. Obecnie stosowane Core 2 Duo mają co prawda TDP na poziomie 10W, ale wartości z pierwszego akapitu biorą pod uwagę wbudowaną grafikę, podczas gdy te z drugiego nie. Czekam w każdym razie z niecierpliwością …


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK