iMagazine

QuarkXPress 9 – do pobrania wersja testowa

07/04/2011, 14:50 · · · 0

Quark poinformował, że dostępny jest do pobrania w 30-dniowej wersji testowej, ich najnowszy pakiet QuarkXPress 9.

Najnowsza wersja Quarka stawia na rozwiązania mobilne. Z automatu mamy możliwość przygotowywania publikacji pod iOS, Androida, platformy oparte na microsoftowym Silverlight’cie, NOOK’a, Kindla i inne czytniki.

W przeciągu 90 dni ma być udostępniony dla wszystkich użytkowników QuarkXPrezz 9, darmowy plug-in „App Studio” umożliwiający tworzenie dedykowanych treści specjalnie dla iPada.

Może warto się w związku z tym wstrzymać z testowaniem Quarka do momentu publikacji tego dodatku. Mam nadzieję, że będzie możliwy do sprawdzenia w testowej wersji Quarka.

Jeśli nie chcecie czekać to możecie już dziś pobrać 30-dniową wersję testową QuarkXPress 9 ze strony Quarka:

http://www.quark.com/products/quarkxpress/test_drive.aspx


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK