iMagazine

Biały iPhone 4 już oficjalnie.

27/04/2011, 16:39 · · · 2

Apple w komunikacie prasowym informuje, że od jutra to jest 28 kwietnia 2011 roku do sprzedaży wchodzi iPhone 4 w kolorze białym. Początkowo biała wersja miała być dostępna w tym samym terminie co czarna, daje to 11 miesięczne opóźnienie. Niestety jak wynika z notatki prasowej biała wersja „czwórki” nie będzie dostępna na rynku Polskim.

Oto lista krajów w których będzie on dostępny: Austria, Australia, Belgia, Kanada, Chiny, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Hong Kong, Irlandia, Włochy, Japonia, Luksemburg, Makao, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Singapur, Korea Południowa, Hiszpania, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Tajlandia, Wielka Brytania i USA. 


Cała redakcja ma nadzieję, że brak Polski to tylko jakaś pomyłka. Szczególnie, że mamy nieoficjalne informacje, że biała wersja ma wkrótce być w ofercie Polskiego Orange.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK