iMagazine

Wyniki Geekbencha dla iMac mid-2011 kontra 2010 i 2009

08/05/2011, 22:44 · · · 0

Post image for Wyniki Geekbencha dla iMac mid-2011 kontra 2010 i 2009

Co tu dużo mówić … Jest szybko, około 25% szybciej niż w poprzedniej generacji. Pamiętajcie tylko, że Geekbench testuje w zasadzie tylko i wyłącznie procesor i pamięć — nawet dodanie SSD nie ma praktycznie żadnego wpływu na wynik. Niemniej jednak jest to ciekawa wskazówka na ogólną prędkość całości …

Najciekawsze wzrosty zanotował najtańszy iMac 21.5″ — szybsze od niego (ze starszych modeli) są tylko i7-ki z 2009 i 2010. Nieźle …

Klik powiększa!

Wyniki z tego co widzę są w wersji 32-bitowej — to informacja dla tych z Was, którzy opłacili Geekbencha i mają to w wersji 64-bitowej.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK