iMagazine

Pure Reader dla Safari

11/05/2011, 01:13 · · · 0

Post image for Pure Reader dla Safari

Jeśli z jakiegoś dziwnego powodu nie chcecie mieć kolejnej aplikacji do czytania RSSów — tutaj zdecydowanie mam na myśli genialnego Reedera, który obecnie jest w fazie beta — to dostępna jest rozszerzenie1 do Safari, które bardzo mocno zbliża go designem.

Kiedyś korzystałem z dostępnego na extensions.apple.com rozszerzenia o nazwie Google Reader for Snow Leopard, ale jakiś czas temu niesamowicie zbrzydł mu interfejs. Wyleciał.

Pure Reader z kolei łączy poniekąd cechy powyższego z tym Reederem, bez konieczności instalowania (i wkrótce płacenia) za kolejną aplikację.

  1. Extension.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK