iMagazine

∞ Carousel — Instagram dla OS X

12/05/2011, 13:46 · · · 0

Carousel to kolejny klient Instagram dla OS X. Podobnie jak Instadesk, z którego korzystam i którego kupiłem w Mac App Store, ten oferuje znacznie ładniejszy interfejs i całkowicie straciłem dla niego głowę. Aplikacja jest po prostu genialna pod względem designu i wygody użytkownia.

Carousel obecnie dostępny jest jedynie na stronie developera, ale wraz ze spodziewanym updatem do wersji 1.0.1, będzie również zgłoszony do Mac App Store. Na dzień dzisiejszy można pobrać 15-dniowego triala lub kupić ją za $4.99, ale polecam wstrzymać się, aż pojawi się w sklepie Apple’a.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK