iMagazine

∞ iTunes Store USA — podaj prawidłowy adres!

13/05/2011, 15:45 · · · 0

Post image for iTunes Store USA — podaj prawidłowy adres!

Ostatnio pojawia się sporo głosów, że ludzie mają blokowane konta w iTunes Store w USA. Problem leży przede wszystkim w adresie i kodzie pocztowym. Wiem, że jeśli konto ma podane prawdziwy adres, kod pocztowy i miasto to system weryfikuje te dane poprawnie.

Wystarczy udać się chociażby na whitepages.com i wyszukać sobie jakieś losowe imię i nazwisko — John Smith będzie dobrym przykładem, bo o takich to nie trudno. Dodajemy do tego wybrane przez nas miasto, na przykład Nowy Jork (New York City, New York) i voilá! iTunes powinień takie dane zaakceptować.

Przypominam, że zgodnie z zasadami Apple, trzeba mieszkać w USA, aby mieć tam konto. Skoro już to wiecie, to tutaj macie instrukcję jak założyć polskie konto bez karty kredytowej oraz darmowe konto w USA. ;-)


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK