iMagazine

∞ Twitter for Mac wraca do korzeni

15/05/2011, 11:42 · · · 0

Post image for Twitter for Mac wraca do korzeni

Twitter dla OS X niedawno doczekał się update’u i poza nową funkcjonalnością, bezwzględnie największą zmianą jest design. Powrócił górny pasek znany z Tweetie, który spowodował zbliżenie wyglądu do protoplasty jakim był Tweetie. Nigdy nie ukrywałem, że nowy odważny design mi się podobał, ale dzisiaj stwierdzam, że z szarym paskiem na górze wygląda znacznie lepiej. Możliwość otworzenia zakładek w nowych oknach też powinna się wielu spodobać — to w końcu poniekąd karta zaczerpnięta z Tweetdecka.

Nadal bardzo denerwujące są etykiety na nowej ikonie Twittera — nie pokazują dokładnie ile wiadomości na nas czeka. Numer zastąpiony jest gwiazdką. Na iOS zresztą wygląda to podobnie z tym, że tam jest zawsze permanentnie „1″. Nie wiem z czego to wynika, ale jest to niedopuszczalne.

Teraz jeszcze po cichu czekam na wykorzystanie pomysłu ze starej ikony Tweetie w nowej — miała coś w sobie …


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK