iMagazine

Assassin’s Creed: Brotherhood już jest na Mac

21/05/2011, 17:24 · · · 0

Niektórzy z Was wiedzą, że moimi ulubionymi grami są StarCraft II, Diablo1 oraz Assassin’s Creed, którym zaraził mnie Dominik — zresztą nieraz o nim wspominaliśmy w podcaście.

Miło mi zatem poinformować, że osoby, które nie mają dostępu do PS3 ani XBoxa, mogą teraz cieszyć się najnowszą edycją Assassina pod OS X. Dostępne są dwie wersje przez Mac Game Store — zwykła oraz Deluxe, z kilkoma dodatkami. Pierwsza jest w cenie $50, a druga kosztuje $60 — obie bez paru centów.

Tak dla zachęty: jeśli graliście w pierwszą część … to druga jest lata świetlne lepsza. Brotherhood z kolei rozszerza dwójkę o kilkaset nowych funkcji i możliwości — jest zdecydowanie najlepsza, a różnica w miodności ogromna2.

  1. Wciąż czekam na numer III.
  2. In plus.

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK