iMagazine

∞ iPhone 5/4S – kolejne plotki

24/05/2011, 09:12 · · · 0

Pamiętacie pewnie jak w zeszłym tygodniu pojawił się projekt obudowy dla kolejnej generacji iPhone z inaczej umieszczoną lampą błyskową. Dziś serwis apple.pro publikuje zdjęcie tylnej obudowy iPhone’a z nowym układem elementów. Redaktorzy apple.pro nie są pewni pochodzenia zdjęcia, ale nie wykluczają, że może być prawdziwe.

Ja bym obstawiał, że może być prawdziwe. Wygląd kolejnej generacji iPhone jak go tam zwał 5 czy 4S raczej nie będzie odbiegał od tego co znamy. Apple za dużo wysiłku włożyło w obecną konstrukcję, aby ją zupełnie zmieniać po nieco ponad roku.

Tymczasem szef France Telecom Stephane Richard uważa inaczej. Potwierdził on w wywiadzie, że jego firma współpracuje z Apple nad stworzeniem mniejszej karty SIM niż Micro SIM i jak on rozumie to dlatego aby nowy model iPhone był mniejszy i cieńszy niż obecny. Pewnie miał na myśli szóstą generację.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK