iMagazine

∞ Sparrow otrzymuje wspólny Inbox i Facebook Connect

26/05/2011, 08:57 · · · 0

Post image for Sparrow otrzymuje wspólny Inbox i Facebook Connect

Zespół Sparrow przekroczył już $ 500 mln w dochodach i praca nadal wre — najnowsza wersja dodaje jeden wspólny Inbox dla wszystkich dodanych do niego kont oraz umożliwia połączenie się z Faecbookiem celem synchronizacji zdjęć z profili, które się tam znajdują.

Ten mały klient zaczyna mi się co raz bardziej podobać … Skusiłem się na niego głównie z powodu, że dotychczas korzystałem z Gmaila tylko poprzez WWW (reszta kont tradycyjnie przez Mail), a jak mi doszło drugie konto iMagowe, to przełączanie się pomiędzy nimi zaczęło robić się kłopotliwe. Teraz Gmail i Google Apps Mail mam w Sparrow, a reszta nadal rezyguje w Apple’owym kliencie. Nie wiem co przyniesie nowa wersja tego ostatniego, której smak poznaliśmy już w preview Liona, ale nie jest wykluczona, że nadal pozostaję przy obecnej konfiguracji.

Gorąco polecam … przynajmniej dopóki nie pojawi się Lion z nowym Mailem. Potem się zobaczy …

0

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.