iMagazine

The Heist wystartował — do wygrania iPad 2 x10

26/05/2011, 09:37 · · · 0

Jeśli jeszcze nie wiecie, to powinniście wiedzieć — kolejna edycja MacHeist, ale w zupełnie innej formie, dopiero co wystartowała.

Tym razem otrzymujemy1 aplikację za €0.79 i dostajemy masę ciekawych układanek, puzzli i innych tego typu łamigłówek, które są nie tylko pięknie wykonane, ale również dostarczają sporo frajdy. Po złamaniu zabezpieczeń do sejfu otrzymujemy bliżej nieokreśloną nagrodę. W rolę agentki Sophia wciela się ponownie Lisa Bettany.

Na strony TheHeistApp dodatkowo możemy codziennie tweetować za pomocą odpowiedniego przycisku (scroll w dół), aby wziąć udział w losowaniu iPada 2 z custom plecami, które wyglądają obłędnie.

App TheHeist na iOS pobił Angry Birds i nawet w Polsce jest obecnie na pierwszym miejscu.

Have fun!

  1. Czyli kupujemy.

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK