iMagazine

∞ Prawie idealna podróbka iPhone 4 – przestroga!

01/06/2011, 10:47 · · · 0

Dawnooooo nie było tematu podróbek produktów Apple, ale dziś trzeba do tego wrócić, a to za sprawą tematu poruszonego na radiobelzebub.pokazywarka.pl. Czytamy tam: „Pracując w Jukeju w jednym z największym serwisie telefonów, ostatnio natknąłem się na zdumiewająco dobre kopie iPhona 4 – chińske, oczywiście. Piszę to po to, by ustrzec potencjalnych chętnych przed „nadzianiem się””
Dalej pojawiają się zdjęcia telefonu łudząco, bardzo bardzo łudząco przypominającego iPhone 4. System operacyjny wygląda prawie tak samo jak w oryginale, budowa wygląda jeszcze bardziej podobnie do produktu Apple. Co więcej jak pisze autor tej notki „możecie używać z nim oryginalnego kabelka Apple’a i komputer wyświetli Wam informację: Znaleziono nowy sprzęt: iPhone – i ładuje! (Dysk ma 4 Gb”.
Zasadniczą różnicą w wyglądzie jest zastosowanie normalnej karty SIM – „Prawy boczek – i tu zaczynają się schody. Dlaczego? Sim tray się nie wysuwa, choć wygląda identycznie: Kartę wkłada się od środka, po wykręceniu dwóch śrubek z dołu… Po otwarciu pokrywy”

Jestem pod wielkim wrażeniem tej podróbki, naprawdę można się naciąć na to spokojnie, nie trzeba być leszczem. Podobne urządzenia już są na aukcjach w Polsce, więc naprawdę uważajcie. Najlepsza opcja aby się nie dać naciąć to sprawdzić numer IMEI można to zrobić nap na stronie www.numberingplans.com.

PS. Specjalnie Wam nie napisałem, który to który – spróbujcie odróżnić :)


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK