iMagazine

∞ WWDC, iCloud itp.

02/06/2011, 22:56 · · · 0

Dla mnie weekend już się zaczął, a zaraz po nim będzie główny keynote na WWDC11, oczywiście będziemy go wspólnie z iMagazine dla Was relacjonować.

Apple zdradziło nam co na nim będzie i popsuło zabawę, teraz zaś banner z hali Moscone Center w San Francisco zdradza nam ikonę usługi iCloud. Brzydka prawie tak samo jak nowa ikonka FaceTime. Na razie nie bardzo wiadomo czym będzie iCloud, może być to strumieniowa transmisja contentu z iTunes Store – czyli coś w Polsce nie przydatne – lub może być to rozszerzone me.com – na to liczę.

PS. W ramach nieobecnych dziś Ciekawych Aplikacji z AppStore polecam specjalną aplikację wydaną specjalnie na potrzeby konferencji WWDC. Aplikacja pomoże wam zorientować się we wszystkich konferencjach, które odbywają się w ramach WWDC, o ile macie szczęście tam być.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK