iMagazine

∞ Time Capsule na iOS??

03/06/2011, 22:36 · · · 0

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że magazynach brakuje Time Capsule i AirPort Extreme, a Apple nie realizuje nowych zamówień. Uwielbiam urządzenia sieciowe Apple, ale w punktu widzenia tego bloga była to zupełnie nie ważna informacja. Tymczasem możliwe, że ta informacja jest bardzo ważna.

Najnowsze plotki mówią, że nowe Time Capsule zostanie skonstruowane na bazie procesora A4 lub A5 i co za tym idzie będzie działało na bazie specjalnej wersji systemu iOS – coś jak Apple TV black. Jeśli tak się stanie to przybędzie mi kolejny produkt do opisywania na blogu. Nie powiem, że się z tego nie cieszę :)

Nowe Time Capsule może być pokazane już w poniedziałek jako dodatkowy produkt związany z iCloud. Można się spodziewać, że na nowej wersji kapsuły będzie można wykonywać bezprzewodowo backupy urządzeń działających na iOS 5.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK