iMagazine

∞ Nie tylko Bieber i Blondyki wywołują wirusy

05/06/2011, 13:56 · · · 0

Jeśli pamiętacie krótką historię Blondynki, Maka i Justina Biebera, to zapraszam do kolejnej, nadesłanej przez czytelnika Adriana:

Witaj,

Przeszukiwałem sobie zdjęć etui Incipio na MBA11 i po kliknięciu w jakieś zdjęcie wyskoczyło mi okno ze skanowaniem, że mam wirusy, w tle ściągnęło odpowiedni program. Miałem wyłączone otwieranie zipów (Twój poradnik), plik od razu poszedł do kosza i won. Ponowne kliknięcie w ten sam obrazek w googlach uruchomiło normalną, poprawną stronę. Pewno jakbym nie widział screenów i tak dalej zastanawiałbym się co to za dziadostwo. I tak by skończyło się tak samo – koszem.

Nie tylko więc blondynki i biber wywołują wirusy :)

Poważnie — wyłączcie auto-otwieranie zipów!


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK