iMagazine

∞ Jailbreak iOS 5 – na razie tylko na uwięzi

08/06/2011, 10:03 · · · 0

Wczoraj pisałem. że MuscleNerd wykonał już Jailbreak systemu iOS 5b1, ale był to JB na uwięzi. Dziś dochodzą nas kiepskie informacje od i0n1c czyli autora exploita dzięki któremu mamy trwały Jailbreak systemu iOS 4.3.X. Na swoim Twitterze.com pisze on:

„R.I.P. – I just heard Apple killed the ndrv_setspec() integeroverflow and his friends in iOS 5.0b1 – if this is true the untether is dead

Czyli prawdopodobnie będziemy musieli chwilę poczekać na trwały JB iOS 5. Z pewnością się pojawi bo ktoś znajdzie nową dziurę w systemie, do premiery finalnej wersji iOS 5  zostało jeszcze trochę czasu. Całkowicie JB iOS 5 nie da się zablokować bo bazuje on na dziurach w sprzętowym bootromie.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK