iMagazine

∞ iPhone 5 – 7 września?

21/06/2011, 10:50 · · · 0

iPhone 5 – 7 września?
Dziś od rana w każdym zakątku internetu (no dobra w tej części internetu związanej z Apple) można przeczytać, że iPhone 5 pojawi się 7 września (pierwsza środa września). Dlaczego akurat ten dzień? Tak sobie to wymyślił portal ibtimes.com. Myśleli myśleli i wymyślili, że będzie to właśnie 7 września. Dodali też, że iPhone 5 będzie dostarczany z fabrycznie wgranym systemem iOS 5. To faktycznie duże odkrycie. Sama data jest zaś dobra jak każda inna choć ….

Wróćmy do zeszłego roku. W 2010 roku 1 września (pierwsza środa września) miała miejsce konferencja na której zaprezentowano nowe iPody. Prawdopodobnie w tym roku odbędzie się ona w podobnym terminie. Logiczne jest też, że Apple jeśli pokaże następcę iPhone 4 w tym roku to będzie to właśnie na tej konferencji. Na iPody firma kładzie coraz mniejszy nacisk i dlatego nie zasługują one na oddzielną konferencję.

Tak więc data 7 września jako prezentacja nowego iPhone 5 jest całkiem prawdopodobna. Zobaczymy wtedy też nową wersję Nano oraz nowego iPoda Touch, który z większą pamięcią zastąpi Classica.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK