iMagazine

∞ Trochę Apple Store w domu

23/06/2011, 18:03 · · · 0

Trochę Apple Store w domu iPad 2 Display Dock
Niedawno zmieniony wystrój sklepów Apple Store charakteryzuje się zastosowaniem opisu produktów zamiast na kartkach papieru to na iPadach 2. W tym celu iPady są umieszczone w specjalnych podstawkach wykonanych z przeźroczystej masy akrylowej. Oprócz iPada może być w takiej podstawce miejsce na wstawienie iPhone’a lub kilku iPodów.
Jeśli jesteście fanami Apple i uwielbiacie wystrój Apple Store to teraz taką podstawkę możecie sobie kubić do domu. Niestety produkt o nazwie iPad 2 Display Dock nie jest tani bo kosztuje 75$ + 15$ (koszty przesyłki do Polski) – czyli razem około 250 zł. Ja dla siebie jedną sztukę już zamówiłem. Zastanawiam się czy nie kupić więcej i umieścić w takich podstawkach całej kolekcji iPodów.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK