iMagazine

∞ Restore iOS z iCloud

27/06/2011, 12:27 · · · 0

Wraz z pojawieniem się iOS 5 beta 2, możliwe stało się przywracanie ustawień z backupu trzymanego w iCloudzie. Możecie obejrzeć procedurę na filmiku poniżej.

Ciekawostką jednak jest inna procedura restore za pomocą iTunes, zbliżona pod koniec do metody przez iCloud. Chodzi mianowicie o aplikacje — nie są przywracana tak samo jak wcześniej, czyli po zakończeniu procedury w iTunes nie mamy ich na SpringBoardzie. Teraz po restore (z iTunes przypominam) pojawiają się, jak w filmie, same ikony, a aplikacje dopiero się instalują. Przywracane są oczywiście ustawienia. W pierwszym momencie mocno mnie to zaskoczyło …


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK